En Avantajlı Kredi Kartı  Hangisi 2019?

0 1.438

Kredi kartlarını birden fazla açıdan sınıflandırmak mümkündür. Bankasına, visa, mastercard veya troy ağına bağlı olmasına, yaptığı taksit sayısına vb özellikleri kredi kartlarını birbirinden ayırıcı özellikleridir.

Kullanıcıları için en çok taksit yapan, en düşük faiz oranlı, peşin fiyatına taksitli gibi bir çok özelliğini haiz kredi kartları en çok dikkat edilen özellikleridir. Bunun yanı sıra en çok puan veren yani uçuş veya harcama puanını fazla vermesi de aranan bir özelliğidir.

En Çok Taksit Yapan Kredi Kartı Hangisi 2019?

Sektörüne ve dönemlere göre değişmekle birlikte en fazla taksit yapan kredi kartı yapı kredi bankasının kredi kartıdır. Hemen ardından Garanti Bankası kredi kartı olan bonus ve İş Bankası Kredi Kartı olan maximum gelmektedir.

En Avantajlı Uçuş Puanı Veren Kredi Kartı Hangisi 2019?

Bu alanda iki kredi kartı öne çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi İş Bankası maximiles diğeri ise halkbank parafly. Normalde kamu bankalarının kredi kartı taksit, avantaj ve anlaşma seçeneği özel bankalara kıyasla daha azdır ancak Halkbank bu noktada ezber bozdu demek yanlış olmayacaktır.

Öğrenci İçin En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi 2019?

Öğrencilik dönemlerinde hemen herkes yeri gelmiş ve kuruş hesabı yapmak zorunda kalmıştır. Hesabını bilen ancak planlı şekilde de olsa kredi kartımı kullanırım diyen arkadaşlara en avantajlı kredi kartı garanti bonus genç ve iş bankası işte üniversiteli kartıdır. Genellikle sinema indirimleri, müzekart vb etkinliklerle öğrenciyi destekleyen İş Bankası özellikle büyük şehirde yaşayan arkadaşlarımız için çok sayıda atm ile hizmet vermesi açısından öne çıkmaktadır.

Kredi Kartı Aidatı Olmayan Bankalar Hangileri 2019?

Hemen hemen her bankanın sunduğu bu tarz alternatif aidatsız bir kredi kartı mevcuttur.Mutlaka almadan evvel kredi kartı aidatını sormanızı ve öğrenmenizi öneririz. Genellikle kart aidatı alan bankalarda belirli bir harcamyı aştığınız takdirde puan olarak iade veya alternatif kampanya sunmaktadır.

En fazla anlaşmalı iş yeri olan banka Yapı Kredi bankası olup çok sayıda süpriz indirimi de mevcuttur. Koç grubuna ait olan bankanın kredi kartını kullananlar aynı gruba ait iş yerlerinde genellikle ek indirim, puan veya bir diğer olanakla sevinmektedir.

En Düşük Faizli Kredi Kartı Hangisi 2019?

Son 1 hatta 1,5 yıldır kredi kartı faiz oranları oldukça yükseldi. Düşük gecikme faizli kredi kartı bulmak hayal oldu desek yeridir. Genel itibariyle faiz oranları da birbirine yakın ancak eğer ki kurumunuzla veya şirketinizle bankanızın özel bir anlaşması mevcut değilse bazı bankaların kredi kartı faizi diğerlerine göre daha uygun. Bunların başında Ziraat Bankası ve Vakıfbank geliyor, nispeten yüksek faizli ve yaygın kullanılan banka kredi kartı ise Akbank kredi kartlarıdır.

Faizsiz çalışan bankalar hangileri?

Ekonomi forumumuza ulaşıp daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları